První fotka z Terminátora 6: Sarah Connor žije a má nové kámošky

Sci-fi legenda hlásí comeback v 61 letech.
Natalia Reyes, Mackenzie Davis a Linda Hamilton v novém Terminátorovi
Natalia Reyes, Mackenzie Davis a Linda Hamilton v novém Terminátorovi
Paramount Pictures

reklama

Pátý díl Terminátora sice nerozjel zbrusu novou trilogii, ale Hollywood to samozřejmě nezastavilo. Práva se totiž po 35 letech vrací do rukou Jamese Camerona, který neváhal a pověřil Tima Millera (Deadpool) natočením šestky, jíž se značka hodlá vrátit ke kořenům.

Co přesně to znamená? Že se po boku Arnolda Schwarzeneggera objeví i jednašedesátiletá Linda Hamilton, která sérii opustila druhým dílem (ve třetím již byla Sarah Connor po smrti). Stará generace přitom bude předávat štafetu nové krvi, a právě tu najdete po boku Lindy Hamilton na první oficiální fotce.

Terminátor: Temný osud
Autor: Paramount Pictures Terminátor: Temný osud

Natalii Reyes, kubánský objev z telenovely Lady, La Vendedora de Rosas, a Mackenzie Davis jste mohli zahlédnout v Marťanovi nebo v Blade Runnerovi 2049. Obě dámy přitom budou nejen utíkat před zabijáckým novým robotem, ale nejspíš se mu i postaví. Jen máloco totiž křičí girl-power víc než tohle terminátoří trio.

Jak bude ve filmu vypadat Arnold? O čem vlastně celý bude? A jak přesně se vysvětlí návrat Lindy Hamilton? To všechno se dozvíme v nejbližších měsících. V každém případě ale počítejte s premiérou 21. listopadu 2019 a s tím, že Miller a Cameron navazují na dvojku a pokusí se téhle sérii vrátit zašlou slávu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama