První fotky z placu Terminátora 6: Sarah Connor se vrací do akce v 61 letech

Linda Hamilton si zopakuje svoji ikonickou akční roli.
Terminátor
Terminátor
Paramount Pictures/TriStar Pictures

reklama

Možná jste zaznamenali, že jde 21. listopadu 2019 do kin nový terminátoří film. V pořadí již šestý díl se naplno vrací ke kořenům – kromě Arnolda Schwarzeneggera se v něm totiž objeví i Linda Hamilton jako původní Sarah Connor. V režii Tima Millera (Deadpool) tak sága naváže na slavný druhý díl, přičemž bude ignorovat trojku, čtyřku i pětku. A jestli se ptáte, proč byste tomuhle "polorebootu" měli věřit, tak kvůli producentovi, jímž je sám James Cameron.

Ano, tvůrce terminátoří série (a režisér legendární jedničky a dvojky) dohlíží na to, aby se tentokrát všechno udělalo správně. Že byste si dali nějakou ochutnávku? Není problém. Stačí se podívat na fotky jednašedesátileté Lindy Hamilton, která už běhá po place s neprůstřelnou vestou.

Nový Terminátor by se měl odehrávat v Mexiku a zahrají si v něm i Natalia Reyes, Diego Boneta nebo Gabriel Luna (Ghost Rider z Agentů SHIELDu), který se zhostí role nového Terminátora. Všechno se tak zdá být na nejlepší cestě k tomu, aby robotí sága vstala z popela a nabídla nám nekompromisní akční jízdu.

Přidejte se k nové facebookové skupině COOL KINO, v níž Prima COOL sleduje nejdůležitější bijáky z Hollywoodu. Jo a taky máme Instagram!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!