Režiséři Avengers 4 rozpoutávají akční peklo v Praze. Tady je první trailer jejich epické „bondovky“

V hlavních rolích akčního spektáklu The Gray Man uvidíme Ryana Goslinga, Chrise „Kapitána Ameriku“ Evanse a Prahu... hodně Prahy!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Gray Man
Netflix

reklama

Dlouho očekávaný trailer na akční thriller The Gray Man je konečně venku. Bratři Russoové, kteří jsou podepsaní mimo jiné pod posledními dvěma díly Avengers, servírují opravdu pořádnou špionážní jízdu, která se bude z podstatné části odehrávat v kulisách českého hlavního města. Štáb v něm koneckonců měl utratit něco přes 35 milionů dolarů.

Bývalý agent CIA Court Gentry (Ryan Gosling), jenž pracuje jako profesionální zabiják, ve filmu zjistí, že se ho snaží zabít jeho záchranný tým. Ten řídí zarputilý agent Lloyd Hansen (Chris Evans), jemuž pomáhá kolegyně Dani Miranda (Ana de Armas). V dalších rolích pak uvidíte Wagnera Mouru, Bilyho Boba Thortona nebo Jessicu Henwick.

Režiséři Avengers: Endgame se vydávají do Prahy
Autor: Netflix / Marvel Studios Režiséři Avengers: Endgame se vydávají do Prahy

Z pražských lokací lze v traileru rozeznat Karlův most s panoramatem Hradčan, náměstí Jana Palacha před Rudolfinem, Vítkov se sochou Jana Žižky a pořádně zabrat dostane i náměstí Republiky a tramvaj linky 11. Praha mimochodem ve filmu hraje i Vídeň nebo kancelářské budovy v Bangkoku.

Líbí?

Zdroj: Entertainment Weekly

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!