Nejdrsnější princezna všech dob masakruje nepřátele jako John Wick. Krvavý trailer vás nadchne

Mohla to být krásná tradiční pohádka, jenže... princezna odmítla plnit svou pasivní roli a rozhodla se všechny zlikvidovat sama.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Akční pohádka The Princess
Hulu

reklama

Pohádky se dají aktualizovat různými způsoby – a tvůrci nového filmu s jednoduchým a řízným názvem The Princess zvolili ten nejbrutálnější. Hlavní postava princezny v podání herečky Joey King (Fargo, V zajetí démonu, Bullet Train) totiž odmítne čekat ve věži na svého „zachránce“ a rozhodne se v dominantním světě mužů nebýt jen trofejí či kořistí, ale celé to hezky obrátit naruby.

Její cesta k emancipaci je pořádně krvavá, plná kontaktních soubojů a poháněná pomstou, protože za ní budou zůstávát hromady mrtvých těl, dokud nebude držet vyříznuté srdce toho, kdo to celé zosnoval, a nezachráni celé království. Tak romantické, že si film vysloužil velmi nepohádkový rating R.

The Princess
Autor: 20th Century Studios The Princess

Film režíruje Le-Van Kiet, filmař vietnamského původu, který prorazil akčním thrillerem Furie. Produkují Neal H. Moritz (série Rychle a zběsile) nebo Derek Kolstad (John Wick). Před kamerou se kromě Joey King ukáže ještě Dominic Cooper (Preacher, Warcraft: První střet), Veronica Ngo (Bright, Furie) nebo Olga Kurylenko (Nevědomí, Black Widow, Quantum of Solace). Streamovací premiéru si krvavá princezna odbude už na začátku července.

Líbí?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!