Falešný plakát Thora 4 vtipně okomentoval režisér filmu. Co na něj řekl?

Někteří fanoušci začali jásat nad divokým plakátem Thora 4. Zastavil je až režisér Taika Waititi.
Thor
Thor
Marvel Studios

reklama

Čtvrtý díl Thora s podtitulem Love and Thunder zamíří do kin v červenci roku 2022, a tak fanoušci s napětím vyhlížejí cokoli konkrétnějšího, protože se zatím museli spokojit jen s fotkami osvaleného Chrise Hemswortha na sociálních sítích. Ten už přitom v Česku natáčí svůj další film, pokračování akčňáku Vyproštění.

Když se na sociálních sítích objevil údajný oficiální plakát filmu, hned se začal lavinovitě šířit, až se musel do věci vložit režisér filmu Taika Waititi a vysvětlit, že se jedná pouze o fanouškovský pokus.

„Je to tak špatné, že si svým způsobem přeju, aby to byl oficiální plakát. Něco takového bych určitě vyrobil já, kdybych měl plakáty na starost, napsal šestačtyřicetiletý režisér z Nového Zélandu, který je podepsaný pod předchozím Thorem: Ragnarok, ale taky pod filmem Králíček Jojo nebo kultovkou Co děláme v temnotách.

Plakát je sice dost přeplácaný, ale nelze se divit, že ho fanoušci mohli považovat za pravý vzhledem k tomu, že má chystaný Thor 4 hodně čerpat z osmdesátkového stylu i tehdejší disco či metalové estetiky.

Dodejme, že se ve filmu objeví už dobře známé postavy Jane Foster (Natalie Portman) a Valkyrie (Tessa Thompson), hlavním padouchem bude Gorr the God Butcher, jehož hraje oscarový Christian Bale, známý především jako Batman z trilogie Temný rytíř.

Jak se vám neoficiální plakát líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!