Nové fotky a video z placu Thora 4 prozrazují, jak Natalie Portman získá sílu boha hromu

Natalie Portman jako nový Thor aneb vydejte se na plac nové marvelovky Love and Thunder.
Natalie Portman se po absenci v Thorovi 3 znovu vrátí do role Jane Foster
Natalie Portman se po absenci v Thorovi 3 znovu vrátí do role Jane Foster
Marvel Studios

reklama

Asi vám neuniklo, že Jane Foster s tváří Natalie Portman chyběla ve třetím dílu Thora. Ve vesmírném dobrodružství na planetě Sakaar pro ni zkrátka nebylo místo, čtyřka na tom ale bude zcela opačně. Jane se totiž (po boku Thora) vrátí ve velkém stylu a dokonce se chopí Mjolniru.

Jak je to možné? Jednoduše. Marvelovka Thor: Love and Thunder bude částečnou adaptací komiksové minisérie z roku 2014, v níž Jane Foster získala sílu samotného Thora. Oficiální oznámení přišlo už v červenci 2019, teď se však na proměnu Jane v Thora můžete (víceméně) podívat na vlastní oči – byla totiž zaznamenána při natáčení filmu v Austrálii.

Co přesně se ve videu odehrává? Jane právě dorazila k asgardskému památníku v Norsku, jenž byl zbudován na místě, kde zemřel Odin a Hela zničila Thorovo kladivo. Úlomky Mjolniru jsou přitom součástí památníku, a jak správně tušíte, slavná zbraň se (z momentálně neznámého důvodu) znovu složí dohromady a dá Jane moc Thora.

Jane Foster jako Thor v komiksu
Autor: Marvel Jane Foster jako Thor v komiksu

Společně s videem se objevily i nové fotky z placu, jež potvrzují, že Natalie Portman rozhodně nepodcenila fyzickou přípravu na roli „nového Thora“. Podívat se na ně můžete tady:

A kdy že půjde čtvrtý díl asgardské ságy, jenž stejně jako trojku točí Taika Waititi, vlastně do kin? Premiéra je v plánu na 5. května 2022, tak doufejme, že v té době budou dávno otevřená kina.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!