Je Thor gay? Fanoušci to tvrdí kvůli scéně z traileru Thora 4 a přihodili ještě jeden důkaz

Čtvrtý Thor se ukázal v prvním traileru. Ten obsahuje scénu, která fanouškům dost zamotala hlavu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios

reklama

První trailer filmu Thor: Láska jako hrom pořádně zamával internetem a probudil i jednu nečekanou teorii. Thor (Chris Hemsworth) podle ní v chystaném filmu odhalí svou dlouho tajenou sexuální orientaci. Vyjde s pravdou ven a přizná, že je gay.

Thorův údajný gay moment ve filmu Thor: Láska jako hrom
Autor: Marvel Studios Thorův údajný gay moment ve filmu Thor: Láska jako hrom

Fanoušci svou teorii opírají o dost přesvědčivou scénu z traileru, v níž Thor prohlásí, že musí zjistit, kým vlastně je. Později stojí proti Star-Lordovi, který prohlásí: „Cejtíš se ztracenej? Pak se najdeš v očích svý největší lásky.“ Když Star-Lord náhle čelí zírání Thora, zareaguje: „Ne v mejch!“ Thor odvětí: „Co? Jen tě poslouchám.“ Z rozpačité situace pak uhne pohledem do dáli.

Přestože scéna ukazuje typicky ujetý humor režiséra a scenáristy filmu Taiky Waititiho (Thor: Ragnarok, Králiček Jojo, Co děláme v temnotách), mnoho fanoušků ji bere doslovným způsobem – tedy že se obávaný Bůh hromu ve filmu ukáže jako gay. Ostatně jeho dosavadní macho chloubu, mocné kladivo Mjölnir, ve filmu ovládne Jane Foster (Natalie Portman), a stane se tak obávanou hrdinkou jménem Mighty Thor.

Sociální sítě se hned začaly plnit reakcemi. „Název filmu je pořádně gay a mohl by být zabalený do duhové vlajky. Gay Thor se stává realitou! tweetoval Mysterion. „Thor byl vždycky gay, akorát Taika to víc ukázal,napsal další. „Thor je gay! Vyhráli jsme,“ píše se v dalším příspěvku.

Pokud by skutečně došlo k nečekanému odhalení, necítil by se Thor osamoceně, protože ve filmu budou další dvě postavy hlásící se k LGBT komunitě – Valkýra (Tessa Thompson) a Korg (Taika Waititi).

Co říkáte na novou teorii?

Zdroj: New York Post

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!