Záporák Thora 4 odhalen: Děsivá finální podoba řezníka bohů unikla na internet

Role hlavního padoucha Thora 4 se ujal Christian Bale, který se však proměnil takřka k nepoznání a připomíná spíš oživlou sochu.
Byla odhalena podoba hlavního záporáka filmu Thor: Láska jako hrom
Byla odhalena podoba hlavního záporáka filmu Thor: Láska jako hrom
Marvel Comics / Marvel Studios

reklama

Čtvrtý Thor s podtitulem Láska jako hrom (Love and Thunder) bezesporu patří mezi nejočekávanější filmy posledních let a proslýchá se, že už brzy ukáže první trailer. Ještě předtím však dostali fanoušci možnost vidět jeho hlavního záporáka, kterým bude Gorr the God Butcher, neboli Gorr, řezník bohů.

Gorra si zahrál Christian Bale, který proslul především jako představitel Batmana v trilogii Temný rytíř. Jak naznačily uniklé fotky z natáčení, jeho padouch bude připomínat hrozivou chodící sochu, pořádnou představu si však můžeme udělat až při pohledu na akční figurky hlavních hrdinů filmu, jejichž fotky už kolují po sociálních sítích.

Nejvíc pozornosti vyvolává právě Gorr. Jeho filmová podoba se totiž dost odlišuje od té komiksové, která je více démonická a nelidská. Režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo) tak bude zřejmě chtít více zdůraznit tragický rozměr Gorra. Ten byl původně dobrákem na nehostinné planetě plné náboženských fanatiků. Tragická událost ho však připravila o ženu i děti a on se zařekl, že vyvraždí všechny bohy, když něco takového dopustili. Gorr navíc umí cestovat časem a jeho nejmocnější zbraní je Necrosword, čepel schopná zabíjet i bohy.

Osmdesátkově laděný čtvrtý Thor nabídne kromě Chrise Hemswortha v hlavní roli a zmíněného Balea mnoho dalších známých tváří. Budou mezi nimi například Natalie Portman (Jane Foster / Mighty Thor), Tessa Thompson (Valkyrie), Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Jaimie Alexander (Sif), Dave Bautista (Drax), Karen Gilian (Nebula), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Jamie Goldblum (Grandmaster), Taika Waititi (Korg) nebo Russell Crowe (Zeus). Česká premiéra nás čeká 7. července 2022.

Co říkáte na filmovou podobu Gorra?

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama