Proč Thor v nové marvelovce ukazuje nahý zadek? Tady je odpověď Chrise Hemswortha

Chris Hemsworth i režisér Taika Waititi se rozpovídali o hojně diskutované scéně z filmu Thor: Láska jako hrom, která se na moment objevila i v traileru.
Thor bude mít v novém filmu lechtivou scénu
Thor bude mít v novém filmu lechtivou scénu
Marvel Studios

reklama

Trailer čtvrtého Thora s podtitulem Láska jako hrom vzal diváky na Olymp, kde mohli diváci přičiněním samotného Dia (Russel Crowe) spatřit z Boha hromu (Chris Hemsworth) více, než si troufali doufat. Zatímco trailer Thorova intimní místa rozpixeloval, tvůrci slibují, že v samotném filmu žádná cenzura nebude.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový český trailer filmu Thor: Láska jako hrom

Není divu, že otázkám na zmíněnou scénu při světové premiéře čelil představitel hlavní role Chris Hemsworth i režisér filmu Taika Waititi. „K té scéně se schylovalo posledních deset let – šlo vlastně o takový můj sen. Když jsem hrál poprvé Thora a svlékl si tričko, pomyslel jsem si, jak by se to dalo víc okořenit. Deset let poté prostě půjde dolů všechno, vysvětlil Hemsworth.

Herec taky prozradil, že už měl jednou ve filmu odhalené pozadí – šlo o snímek Rivalové, v němž ztvárnil extravagantního pilota Formule 1 Jamese Hunta. „V marvelovce je však na plátně daleko větší, jde o opravdu velké hýždě, zasmál se představitel Thora.

Režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo, Co děláme v temnotách) zdůraznil, že šlo o důležitou scénu: „Hodně jsme o ní diskutovali. Říkali jsme si, že to tělo prostě musíme ukázat. Můj pohled byl takový, že Chris fakt tvrdě makal, tak to musíme ukázat a nezakrývat to kostýmy, pláštíky a tak. Nebylo by to fér!

Nový Thor bude pokračovat v komediálním a nadsazeném tónu, s nímž naplno začal už v předchozím dílu Ragnarok, k čemuž jistě přispěje i účast Strážců Galaxie. Milostná linka s Jane Foster (Natalie Portman), z níž se stane Mighty Thor, však slibuje i pořádné emoce a drama, jak prozrazuje i náš obsáhlý článek o natáčení filmu.

Láska jako hrom začne hřmět českými kiny už 7. července 2022.

Těšíte se?

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!