Nový český trailer Thora 4 konečně ukazuje děsivého záporáka

Thorovo kladivo zamíří do nových rukou a v závěru se dočkáme, ehm... pořádného odhalení!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios

reklama

Čtvrtý Thor s podtitulem Láska jako hrom pořádně pod kotlem přitopil novým trailerem. Ukazuje, jak se Odinson (Chris Hemsworth) odhodlaně dostává zpátky do formy. Jenže když se rozhodne, že už je hoden, aby opět přivolal své božské kladivo Mjölnir, jeho zbraň se rozhodne vejít do služeb Jane Foster (Natalie Portman), která se tak stává superhrdinkou Mighty Thor.

Thor: Láska jako hrom
Autor: Marvel Studios Thor: Láska jako hrom

Trailer každopádně poprvé ukazuje hlavního záporáka Gorra, řezníka bohů. Toho ztvární hollywoodský chameleon Christian Bale (Batman z trilogie Temný rytíř) a oproti své komiksové podobě bude mít více lidskou podobu. Zůstala mu však intenzivní nenávist vůči všemu božskému, v traileru se ostatně uvede hláškou: „To jediné, na čem bohům záleží, jsou oni sami.

Marvelovka od režiséra Taiky Waititiho (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo) zamíří do českých kin už 7. července 2022 a uvidíme v ní taky Tessu Thompson, Chrise Pratta nebo Russella Crowea jako Dia. I ten se mimochodem pořádně představuje v novém traileru a... tasí hodně zajímavý přízvuk.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!