Thor 4 on-line: Konečně víme, kdy si marveláckou fantasy pustíte doma

Pokud ještě plánujete zajít na nového Thora do kina, možná byste si to měli rozmyslet.
Thor: Láska jako hrom
Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios

reklama

Čtvrtý Thor s podtitulem Láska jako hrom se sice podle fanoušků nezařadil mezi nejpovedenější marvelovky, i tak ale vydělal mohutných 740 milionů dolarů. Snad proto Disney ještě otálel s jeho on-line vydáním, které konečně dostalo konkrétní datum – 8. září.

Nepotvrdilo se tak zkrácené distribuční okno, jelikož bude film dostupný k přehrání přesně dva měsíce po světové premiéře. Jde o druhé spojení Thora s režisérem Taikou Waititim (Králíček Jojo, Co děláme v temnotách), který se ujal už předchozího Ragnaroku. Stejně jako v něm se tak diváci dočkali spousty odlehčující sebeparodie, bláznivé komedie, ale tentokrát i větší dávky romantiky a v závěru vlastně i tragiky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový český trailer filmu Thor: Láska jako hrom

„Láska jako hrom je neučesanou, ale zábavnou, energickou a vlastně i vcelku dojemnou podívanou, která se vyhnula větším ambicím. Můžete ji za to kritizovat anebo si vzpomenout na jiné nedotažené, zdlouhavé nebo vyloženě bezkrevné filmy zatím dost rozpačité Fáze 4 marveláckého vesmíru. Na rozdíl od nich nový Thor neřeší tolik sebe ani své postavení v komiksovém univerzu a nabízí prostě srdce na dlani,“ napsali jsme o filmu v naší recenzi.

Viděli jste čtvrtého Thora v kině, anebo jste čekali, až bude on-line?

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!