První český trailer Thora 4 ukazuje návrat nejsilnějšího Avengera, Strážce Galaxie a nástupkyni boha hromu

Čtvrtý díl Thora s podtitulem Láska jako hrom se konečně představuje v prvním traileru, který rovnou dostal české titulky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios

reklama

Thor je zpátky a bude odhalovat svoje pravé já. Přesně tohle si máme odnést z prvního traileru jeho čtvrté sólovky, která přímo navazuje na Avengers: Endgame. Bůh hromu tak začne svou novou pouť s pořádným pupkem a po boku Strážců Galaxie... jen aby trochu pocvičil a zapletl se do světa řeckých bohů, jimž vládne Zeus s tváří Russella Crowe.

Thor: Láska jako hrom
Autor: Marvel Studios Thor: Láska jako hrom

Za kameru se vrací Taika Waititi (Thor: Ragnarok), před ni Chris Hemsworth a všichni staří známí, jež doplní hlavně Christian Bale jako (v traileru absentující) padouch Gorr, řezník bohů. Ano, sázky tentokrát budou vysoké, očividně na ně však dojde až v druhém traileru. Ten první je totiž čirou feel-good radostí, v níž nechybí odhalení Natalie Portman v roli Mjolnirem vybavené Jane Foster.

Jak přesně Thorova bejvalka s ikonickou zbraní zapadá do nového příběhu? Pokud to neprozradí zbytek kampaně, odpovědi nás čekají už 7. července 2022 přímo v kinech.

Zdroj: Entertainment Weekly

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!