Jak se povedl Thor 4? První reakce jsou konečně tady

První reakce na film Thor: Láska jako hrom jsou dost povzbudivé, nová marvelovka však evidentně nesedne každému.
Thor: Láska jako hrom
Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios

reklama

První novináři měli možnost vidět film Thor: Láska jako hrom a zveřejnit na sociálních sítích stručné první dojmy z díla, jehož se po přechozím Ragnaroku opět ujal režisér Taika Waititi a v roli hlavního záporáka Gorra si v něm užívá marveláckou premiéru Christian Bale (Batman z trilogie Temný rytíř).

„Láska jako hrob je podle očekávání srandovní, ale taky nečekaně osobní a vřelý film. Christian Bale a Natalie Portman herecky opravdu září, zatímco Waititi servíruje emocionální příběh. Myslím, že by to mohl být můj nejoblíbenější film s Thorem,“ tweetuje Richard Nebens z magazínu The Direct.

Další klasické Thorovo dobrodružství! Láska jako hrom je vším, v co jsem doufal. Velké barevné bitvy poháněné hudbou Guns N' Roses a beznadějně romantický příběh o nacházení lásky na nečekaných místech. Christian Bale a Russell Crowe jsou obzvlášť skvělí. A Korg!“ pochvaluje si Erik Davis píšící pro Fandango a Rotten Tomatoes.

Andrew J. Salazarz Discussing Film už tak nadšený není: „Láska jako hrom je nejlepší, když se zoufale nesnaží znovuoživit kouzlo Ragnaroku. Většina humoru nefunguje tak jako poprvé, ale Chris Hemsworth, Natalie Portman a Christian Bale se z něj snaží vytřískat maximum.

Taika Waititi nezklamal, bavila jsem se fakt skvěle... Bylo parádní vidět tolik různých stvoření a bohů, ale v jádru jde hlavně o love story. Oblíbila jsem si dvojici koz, která mě vždycky poslala do kolen, podělila se o své dojmy Maggie Ma.

Láska jako hrom je v nejlepších místech fakt skvělá, ale její slabiny jsou taky výrazné. Je to typický Taika Waititi a tónově je film hodně rozlítaný. Každopádně druhá půlka je výrazně lepší než první a fakt jsem měl radost z toho, co do filmu přinesl Christian Bale. Natalie Portman taky naplnila očekávání a je fantastická, napsal kritik Scott Menzel.

Thor: Láska jako hrom vtrhne do českých kin už 7. července 2022.

Co říkáte na první reakce?

Zdroj: Hollywood Reporter

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!