Thor 4 už má režiséra. Fanoušci jsou z něj nadšení!

Thor se po Avengers 4 vrátí do kin v další sólovce.
Thor
Thor
Marvel Studios

reklama

V tuhle chvíli je Spider-Man: Daleko od domova "oficiálně" poslední marvelovka. Další filmy Marvel oficiálně neoznámil, všechno se ale změní tenhle víkend, kdy se konečně odhalí plány na příští roky. Už teď je víceméně jasné, že se potvrdí sólovka Black Widow (květen 2020), týmovka The Eternals (listopad 2020), Shang-Chi, Strážci Galaxie Vol. 3 nebo dvojky Black Panthera a Doctora Strange. Hodně blízko je ale kupodivu i Thor 4, který si právě našel režiséra.

Kdo zařídí, aby bůh hromu zase zhubnul? Žádné překvapení se nekoná, na film samozřejmě dohlédne Taika Waititi, novozélandský režisér Thora 3. Málem parodická fantasy s podtitulem Ragnarok, v níž se asgardský hrdina mimo jiné pral s Hulkem, je podle mnoha lidí nejzábavnější marvelovkou vůbec. Waititiho návrat se tedy hlasitě oslavuje a všichni doufají, že opět natočí ujetou komedii, která bude úplně jiná než zbytek marvelácké nabídky.

Víme už něco o ději? Kdepak, ten je zatím pod pokličkou. Thor se ale zřejmě objeví ve třetích Strážcích Galaxie (naznačuje to konec čtvrtých Avengers), takže počítejte s tím, že bude Chris Hemsworth mávat sekerou hned v několika nových filmech!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama