Všimli jste si tajného vtipu v Thorovi 4? Režisér filmu potvrdil, že ho lidé pochopili správně

Někoho vtípek trknul okamžitě, ale jiní ho možná v záplavě dalších nepochytili...
Vtipná narážka ve filmu Thor: Láska jako hrom
Vtipná narážka ve filmu Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios / Universal Pictures

reklama

Čtvrtý Thor je opravdu napěchovaný vtípky a různými odkazy. Přicházejí tak rychle, že není hanbou, pokud jste při sledování nezachytili všechny. K jednomu z nich opravdu sedí označení kameňák. Pokud stále netušíte, o kterém je řeč, tak se k němu pojďme vrátit.

Dojde k němu před koncem filmu, kdy se diváci dozví, že měl Korg dítě s chlápkem, který se jmenoval Dwayne... a Korg je z kamene, chodící skála... a skála se řekne Rock. Zkrátka Korgův nový partner musel být Dwayne "The Rock" Johnson.

Pokud jste si věci nespojili a divili jste se pobavené reakci lidí okolo, pak jste zdaleka nebyli jediní. „Šmarja, jméno Korgova nového přítele je Dwayne a jde o skálu. Dwayne The Rock Johnson. Jak mi ten vtípek mohl uniknout,“ stojí v jednom z twitterových přiznání. Režisér a scenárista filmu Taika Waititi pak v reakci na vtipnou fotomontáž s Dwaynem Johnsonem potvrdil, že pojmenování Korgova přítele vážně nebyla náhoda.

Dwayne Johnson už v říjnu 2022 vtrhne na plátna jako komiksový hrdina Black Adam, bude to však v konkurenčním univerzu značky DC. Nebylo by tak od věci, kdyby si on pro změnu rýpnul do některého z marvelovských hrdinů...

Zachytili jste ve filmu zmíněný kameňák?

Zdroj: BuzzFeed

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!