V Thorovi 4 chybí jedna zásadní scéna, která unikla na internet. Podívejte se, co se nedostalo do kin

Objevil se další důkaz, že se v novém Thorovi pořádně stříhalo. Fanoušci tak přišli o mnoho zajímavých okamžiků.
Thor: Láska jako hrom
Thor: Láska jako hrom
Marvel Studios

reklama

Ve čtvrtém Thorovi jde o Lásku jako hrom. Postará se o ni návrat Thorovy ex Jane Foster v podání Natalie Portman, která trojku s podtitulem Ragnarok vynechala. Pokud jste film ještě neviděli, tak ani nebudeme spoilerovat, když prozradíme, že se ve filmu postará o pořádné pozdvižení – ovládne totiž Thorovo bývalé kladivo Mjolnir a stane se hrdinkou Mighty Thor. Bylo to totiž jasné už z trailerů.

Jak se dočtete mimo jiné v naší aktuální recenzi, film prošel značným zeštíhlovacím procesem, kterému padly za oběť především scény s hlavním záporákem Gorrem (Christian Bale) a právě se zmíněnou Jane Foster. Diváci tak přišli třeba o vysvětlení toho, jak se jí podařilo donutit na kousky rozbitý Mjolnir, aby se složil a podrobil její vůli. 

Důležitá scéna transformace přitom byla skutečně natočena, jak dokazuje leaknuté video ze zákulisí, jež se aktuálně šíří sociálními sítěmi. Jane se na něm vznáší nad dlažbou Ásgardu opodál vitríny, kde byl roztříštěný Mjolnir coby vzácný exponát předtím uložen.

Herečku (nebo spíš dablérku?) drží ve vzduchu rameno modré barvy a s pohybem a stabilizací jí pomáhá ještě technik navlečený rovněž do modrého, aby se vše dalo jednoduše vymazat v postprodukci.

Doufejme, že si scénu budeme moci prohlédnout v bonusových materiálech filmu, klidně i s nedokončenými triky. Rozšířeného sestřihu se totiž (stejně jako u ostatních marvelovek) jen tak nedočkáme.

Přišlo vám, že scéna ve filmu chybí?

Zdroj: Polygon

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!