První fotka nového obsazení To 2: Seznamte se s dospělým Klubem smolařů

Ano, dorazí i Jessica Chastain a James McAvoy.
To 2
To 2
Warner Bros.

reklama

Klaun Pennywise ještě neslupnul poslední děcko. 5. září 2019 nás totiž čeká pokračování hororového hitu To, jež (pochopitelně) zadaptuje druhou půlku románu Stephena Kinga. Z roku 1988 se přesuneme do roku 2015, Klub smolařů tak logicky dostane nové tváře. A pokud vás zajímá, kdo bude dětským hercům (ti se vrátí jen ve flashbacích) dělat společnost, můžete si projít přehled obsazení a mrknout se na první fotku ze čtení scénáře.

Dospělý Klub smolařů při čtení scénáře. Zleva doprava: Beverly, Bill, Mike, Ben, Eddie, Richie a Stanley.
Autor: Warner Bros. Dospělý Klub smolařů při čtení scénáře. Zleva doprava: Beverly, Bill, Mike, Ben, Eddie, Richie a Stanley.

Koho tedy ve filmu uvidíme? Jako dospělý Bill se představí James McAvoy a Beverly vyroste do krásy Jessicy Chastain. Richieho si střihne Bill Hader, Eddieho James Ransone a Mikea Isaiah Mustafa, jehož určitě znáte z reklam na Old Spice. No a "šťastnou" sedmičku uzavírají Andy Bean jako Stanley a konečně Jay Ryan jako výrazně pohublý Ben.

Vrátí se i Bill Skarsgård jako Pennywise? To si pište, že ano. Režisér Andy Muschietti by tak mohl i napodruhé vyrobit pecku, na kterou se můžete připravit avizovanou první fotkou a pár dalšími momentkami z příprav natáčení.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!