První český trailer dvojky To je zatraceně děsivý. Hororová událost roku vrací do hry klauna Pennywise

To Kapitola 2 nás bude děsit už letos v září.
To Kapitola 2
To Kapitola 2
Warner Bros.

reklama

Líbil se vám hororový hit To? V tom případě určitě chcete vidět dvojku, která jde do českých kin 5. září 2019. Klaun Pennywise se vrátí v druhé polovině Kingova románu, která se zaměřuje na dospělý Klub smolařů. Režírující Andy Muschietti ale samozřejmě ví, že jednička hodně stála na dětských hercích, takže nám dodá i kupu velmi důležitých flashbacků s původním obsazením.

První trailer nicméně sází hlavně na "budoucnost", tedy na dospělou Beverly v podání Jessicy Chastain, která se vrací do Derry a čeká ji tu nemilé (a hodně děsivé) překvapení. Upoutávka klidně mohla skončit po téhle řádně znepokojivé scéně. Muschietty ale přihazuje ještě klasickou koláž s dalšími hrdiny (především s James McAvoyem a Billem Haderem, kteří si rozebrali Billa a Richieho) a samozřejmě dojde i na Pennywise.

Snad bude výsledný film stejně působivý jako tahle ochutnávka. První To si rozhodně nezaslouží, aby mu druhý film udělal ostudu, a zatím není důvod pochybovat o tom, že se znovu dočkáme velké hororové události.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!