Tohle je 5 NEJ filmových scén ve spodním prádle, které vás vzruší i pobaví! Znáte je všechny?

Když jdou svršky dolů, na plátně je zábava.
Liv Tyler a Margot Robbie ve spodním prádle.
Liv Tyler a Margot Robbie ve spodním prádle.

reklama

Nešlo nám zdaleka jenom o to, které scény jsou nejvíc sexy, ale jednoduše taky ty, které jsou prostě nečím zajímavé nebo zábavné...a které třeba taky nemusíte znát. Tři, dva, jedna...svlíkačka!

Šlehačkové bikini - Varsity Blues (1999) 

Půvabná Ali Larter hraje roztleskávačku, která chce svést hvězdného quarterbacka středoškolského týmu. A tak si pro něho připraví šlehačkovou parádu. Jenže, když svádíte hlavního hrdinu z Dawsonova světa, dá se tušit, jak to asi dopadne...

Hadí tanečnice Salma Hayek - Od soumraku do úsvitu (1996) 

Smyslná Salma Hayek neskutečné taneční číslo zakončí u stolu, kde ji zkorněle sleduje George Clooney nebo Harvey Keitel. Ona však zamíří k Richardovi v podání Quentina Tarantina a dá mu ochutnat... Scéna je o to hodnotnější, že Salma kvůli ní musela překonat fóbii z hadů. Vzala si dvouměsíční terapii a nakonec zvládla svádět i s živým hadem na krku.

"Zlobivá" Liv Tyler - Na plný pecky (1995) 

V uvolněné hudební komedii se mladinká Liv Tyler snaží přijít o panenství s popovým svůdníkem Sexy Rexym. Striptýzovým tanečkem mu chce ukázat, že je už dost stará a zlobivá. Jenže, když Rexy položí příbor, začne rozepínat příklopec a protřepávat zálivku s otázkou "Máš ráda plísňový sýr?", tak chudák Liv uteče s výrazem vyplašené srnky. 

Krutá Margot Robbie - Vlk z Wall Street (2013)

Nejde vlastně o scénu ve spodním prádle, protože Margot Robbie je pod svou krátkou sukní bez textilu. A zlobivý taťka Leo si ani nesáhne!

Prší, prší jen se leje... - Bez kalhot (2012)

A něco pro slečny, ženy i dámy, které vzaly kina útokem. Hlavním lákadlem nebyl příběh se sociálním přesahem, ale Channing Tatum s jeho nezbednou partou a s velkým gustem natočené striptérské scény, co otočily sexistické filmové stereotypy naruby. It's raining men! 

Která scéna ve spodním prádle patří do vašeho zlatého fondu a proč?
 

reklama

reklama