Tom Cruise láká dosud nejšílenějším kaskadérským kouskem na nové Mission: Impossible

Prostě chtěl divákům něco důležitého sdělit... z křídla letícího dvouplošníku.
Tom Cruise předvádí šílenou akrobacii na křídle dvouplošníku
Tom Cruise předvádí šílenou akrobacii na křídle dvouplošníku
Paramount Pictures

reklama

Tom Cruise intenzivně láká na svůj příští fílm, kterým bude Mission: Impossible Odplata – První část. A když tvrdíme intenzivně, tak tím myslíme z křídla vysoko letícího dvouplošníku z 2. světové války Boeing-Stearman. 

Video mohli diváci poprvé vidět letos v dubnu na CinemaConu před trailerem na Top Gun: Maverick, ale až teď se objevil kompletně on-line. Pochází přímo z natáčení chystaného Mission: Impossible, které se aktuálně nachází ve stadiu postprodukce. Do kin zamíří v červenci 2023.

„Omlouvám se za ten hluk. Jak vidíte, natáčím zrovna nejnovější díl Mission: Impossible a právě jsme nad úchvatným kaňonem Blyde River v nádherné Jihoafrické republice. Tenhle film děláme pro velká plátna, aby si ho publikum vychutnalo v kinech,“ křičí Cruise a přitom sedí na úrovní horního křídla, kterého se jen ležérně přidržuje. Jistě je však nějak skrytě zajištěn, což nijak neubírá z mimořádnosti kousku.

Pak ho však přeruší druhé letadlo, z něhož promluví režisér a scenárista filmu Christopher McQuarrie a podotkne, že by měli pohnout s natáčením, jinak přijdou o světlo nebo jim dojde palivo. Celou scénu Cruise zakončí rozloučením „Uvidíme se v kině!“ a následně obě letadla zamíří ke střemhlavému letu, příčemž Cruise dál mává z verikálně naklopeného křídla. Hodně slušný příspěvek k jeho pořádně bohaté sbírce kaskadérských vylomenin, co?

Zdroj: Collider

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!