Tom Cruise vyskočil z letadla a popřál všem hezké Vánoce. Podívejte se na jeho další šílený kousek

Přece jste si nemysleli, že by se Tom Cruise rozloučil s letošním rokem nějakým usedlým způsobem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tom Cruise mluví k fanouškům ve volném pádu
Paramount Pictures

reklama

„Nechtěl jsem nechat tenhle rok zakončit bez toho, abych vám poděkoval za to, že chodíte do kin a že jste podpořili film Top Gun: Maverick,“ vzkazuje šedesátiletý Tom Cruise v čerstvém videu. Samozřejmě to neříká jen tak, ale letí přitom vysoko nad pobřežím Jihoafrické republiky, kde právě natáčí osmý díl Mission: Impossible.

Po svém boku představí dlouholetého filmového spolupracovníka Christophera McQuarrieho, který je režisérem obou nadcházejících Mission: Impossible, ale psal taky scénář ke zmíněné dvojce Top Gunu. Ten ho napomene, že už nemají moc času, a že by zase měli začít natáčet, což si Cruise vezme k srdci a vrhne se do volného pádu, během něhož si dál povídá s diváky.

Tom Cruise mluví k fanouškům ve volném pádu
Autor: Paramount Pictures Tom Cruise mluví k fanouškům ve volném pádu

„Kde jsem to skončil. Díky za podporu Top Gunu: Maverick a taky díky, že nám umožňujete, ať vás můžeme bavit. Je to pro nás opravdu celoživotní čest. Přeju vám bezpečné a veselé Vánoce,“ uzavře Cruise a pak se odpojí od kamery ve výšce, v níž už si divák říká, že by měl vyhodit padák. Toho se však nedočká. Naštěstí z J.A.R. nepřišly žádné šokující a smutné zprávy. A to je dobře, moc dobře!

Zdroj: People

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!