Nový český trailer Top Gunu 2 láká na totální letecký nářez

Top Cruise je zpátky v kokpitu a vypadá to na úchvatnou popcornovou jízdu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Top Gun: Maverick
Paramount Pictures

reklama

Soustavné odkládání Top Gunu 2 je konečně za námi. Nový trailer potvrzuje, že se filmu opravdu dočkáme 26. května 2022, a přihazuje kupu záběrů, jež v minulých upoutávkách chyběly. Ačkoliv se zdálo, že se v pokračováním akční klasiky nebude zase tolik střílet (ale jen trénovat), opak by mohl být pravdou. Postavy totiž lákají na souboje, jež mají být novinkou i pro Cruiseova kapitána Mitchella, takže počítejte s tím, že se za kniplem nezapotí jen nová generace hrdinů.

Top Gun: Maverick
Autor: Paramount Pictures Top Gun: Maverick

Režisér Joseph Kosinski (Tron 2, Nevědomí) do ní vpašoval i syna Goose, jehož si zahrál Miles Teller, na Mitchella tak čeká i osobní drama... a samozřejmě také romance s krásnou Penny. Té se ujala Jennifer Connelly a už nyní je jasné, že se budou opakovat třeba vyjížďky na motorce. Starého psa zkrátka novým kouskům nenaučíš, tak doufejme, že si Cruise pořád vystačí s repertoárem z osmdesátek. Zatím to vypadá, že by mohl!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!