Top Gun 2 online: Konečně víme, kdy si největší letošní hit pustíte doma

Letecký megahit s Tomem Cruisem se brzy přesune z velkého plátna na vaše obrazovky.
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Paramount Pictures

reklama

Pokračování Top Gunu s podtitulem Maverick nedávno překonalo v tržbách 1,37 miliardy dolarů a zařadilo se tak mezi elitní klub nejnavštěvovanějších filmů všech dob. Přestože v kinech vykazuje nebývalou výdrž, prozradil režisér filmu Joseph Kosinski (Tron: Legacy, Nevědomí) na setkání s fanoušky, kdy ho budou moci sledovat doma.

Bude to už 23. srpna, kdy film vyjde online a bude k zapůjčení na vybraných platformách. Kdo však touží po fyzické verzi snímku v té nejvyšší možné kvalitě a s bohatými bonusovými materiály, bude si muset počkat až do 1. listopadu, kdy vyjde ve formátech 4K UHD, Blu-ray i DVD.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nejnovější český trailer filmu Top Gun: Maverick

Uvolněny byly také informace o více než 110 minutách bonusového obsahu, který bude obsahovat čtveřici dokumentů ze zákulisí. První mapuje tvrdý výcvik herců, aby se mohli posadit do kokpitů skutečných stíhaček, druhý pak pozadí natáčení těch nejnáročnějších leteckých sekvencí, které si vyžádalo inovativní postupy a vybavení, včetně speciálně upravených českých letounů L-39 Albatros.

Třetí bonusový materiál se zabývá výrobou experimentálního letounu Darkstar, který byl navržen speciálně pro potřeby filmu. V posledním filmečku pak hlavní hvězda filmu Tom Cruise rozebírá svou dlouhodobou vášeň k letectví, díky níž je mimo jiné majitelem autentické stíhačky ze II. světové války P-51 Mustang, která si zahrála i ve filmu.

Kromě toho se diváci dočkají i dlouhého rozhovoru s Cruisem z filmového festivalu v Cannes nebo dvojice klipů k filmovým písním v podání Lady Gaga a OneRepublic.

Zdroj: Collider

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!