První reakce na Top Gun 2: Konečně víme, jestli nás čeká velká letecká pecka

Bude pokračování legendárního Top Gunu stejně dobré jako jednička? Nebo dokonce lepší?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Top Gun: Maverick
Paramount Pictures

reklama

Součástí letošního CinemaConu byla i první projekce filmu Top Gun: Maverick – celý měsíc před jeho globálním uvedením do kin. Pokračování osmdesátkové klasiky podle všeho zamířilo hodně vysoko a Tom Cruise si jako představitel hlavní role Petea „Mavericka“ Mitchella může mnout ruce. První reakce jsou totiž vyloženě nadšené.

Top Gun: Maverick
Autor: Paramount Pictures Top Gun: Maverick

Můj bože. Maverick je úžasný návrat, který rozhodně stál za to čekání! Ctí první Top Gun a zároveň si razí svou vlastní cestu oblohou. Příběh, herecké výkony i letecké scény jsou excelentní. Tohle si užijte, přátelé,“ tweetoval John Rocha z podcastu The Outlaw Nation.

Jedním slovem: Wow! Maverick je ve všech směrech naprosto ohromující. Letecká akce je šíleně intenzivní a neustále se proměňuje. Pořád udržuje diváka v napětí. Taky jsem nebyl připravený na to, kolik je tam emocí. Publikum tucetkrát jásalo. Je to skutečný nářez, napsal Erik Davis.

Film zabodoval u skalních fanoušků původního filmu, měl by však fungovat i na úplně nové diváky, jak upozorňuje Germain Lussier: „Na rovinu. Jsem ohromný fanda Top Gunu. Myslím si však, že i kdybych nebyl, stejně bych miloval Top Gun: Maverick. Akce je intenzivní a nádherná, vztahy jsou bohaté a naplňující, aby vás to vzápětí vzalo taky za srdíčko. Je to speciální pokračování a kdykoli v budoucnu budu rád jeho wingmanem.

Maverick je mistrovská dávka adrenalinu. Tom Cruise je naše největší filmová hvězda. Dostanete všechno, co od blockbusteru požadujete. Z leteckých scén vám spadne brada. Práce s postavami je fantastická. Čistá akce s ohromným srdcem. Nutno vidět, nadchnul se Sean O'Connell.

Top Gun: Maverick v režii Josepha Kosinskiho (Tron: Legacy, Nevědomí) vstoupí do českých kin 26. května 2022. Z původní herecké party uvidíme kromě Toma Cruise i Vala Kilmera jako Toma „Icemana“ Kazanskyho a pak novou cestavu herců, mezi něž patří Jennifer Connelly, Miles Teller, Ed Harris, Jon Hamm, Lewis Pullman nebo Monica Barbaro.

Zdroj: Collider

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!