VIDEO: To je jízda! Necenzurovaný trailer filmu Babylon s Margot Robbie a Bradem Pittem uchvátí i šokuje

Proslulý režisér se rozhodl sešlápnout plynový pedál až k podlaze. A sehnal si k tomu opravdu hvězdný herecký tým.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Margot Robbie a Brad Pitt ve filmu Babylon
Paramount Pictures

reklama

Režisér Damien Chazelle si rychle získal pověst jednoho z nejvýraznějších tvůrců Hollywoodu s trojicí filmů Whiplash, La La Land a První člověk. Ten chystaný se jmenuje Babylon a zasadil ho do Hollywoodu dvacátých let, kdy frčel jazz a nezřízené večírky plné tehdy ještě legálních drog.

O příběhu toho zatím moc nevíme, ale má míchat fiktivní a skutečné historické postavy i události. Soustředit se bude na přechod od němého ke zvukovému filmu, který vyžadoval změnu natáčecích i hereckých přístupů... a samozřejmě na vzestup a pád svých hrdinů.

Margot Robbie a Brad Pitt ve filmu Babylon
Autor: Paramount Pictures Margot Robbie a Brad Pitt ve filmu Babylon

Chazelle do hlavních rolí získal Brada Pitta v roli Jacka Conrada a Margot Robbie jako Nellie LaRoy. Výraznou roli bude mít i Diego Calva (Narcos: Mexiko, Vězeň), Olivia Wilde (Rivalové, Vinyl), Jean Smart (Stále v kurzu, Mare z Easttownu), Max Minghella (Příběh služebnice, Sociální síť) nebo Tobey Maguire (Spider-Man, Velký Gatsby), jehož filmová postava má vycházet z Charlieho Chaplina.

Do českých kin vtrhne Babylon 19. ledna 2023.

Těšíte se?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!