Český trailer nového hororu ukazuje, co děsivého se skrývá za falešnými úsměvy

Některé úsměvy zahřejí. Před jinými je lepší se rychle schovat.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový filmový horor Úsměv
Paramount Pictures

reklama

Jakmile ho spatříš, už je moc pozdě. Úsměv je název nového hororu, kde tento výraz ve tváři nepřináší do života hrdinů nic pěkného, ale do českých kin by měl už 29. září přinést slušnou porci vzrušení pro fanoušky hororového žánru.

Vypráví příběh doktorky Rose Cotter (Sosie Bacon), která je ve své ordinaci svědkyní děsivé události. Její život začne náhle ovládat zdrcující teror, a aby přežila, musí se postavit své znepokojivé minulosti. Jen tak unikne z této děsivé reality.

Nový filmový horor Úsměv
Autor: Paramount Pictures Nový filmový horor Úsměv

Film je celovečerním režijním debutem Parkera Finna a v dalších rolích v něm uvidíme třeba Roba Morgana, Jessie T. Usher nebo Kyleho Gallnera. 

Ukázka vyvolává srovnání s horory jako Kruh nebo Neutečeš, ale těžko si z ní udělat představu, kolik bude film obsahovat mrazivého a bizarního humoru, což se logicky nabízí.

Co říkáte na trailer? Líbí?

reklama

reklama