Nový filmový Doom má první trailer, po kterém ihned doceníte béčko s Rockem

Monstra se zřejmě ztratila někde po cestě.
Doom (2019)
Doom (2019)
Universal 1440 Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Legendární videoherní střílečka bude mít novou filmovou adaptaci. Jmenuje se Doom: Annihilation a přichází 14 let po verzi, která se z velké části natáčela v Česku a zahrál si v ní Rock a Karl Urban. Jestli jste ji považovali za nepovedenou, tak si trailer raději ani nepouštějte, protože opravdu nevypadá příliš slavně.

Ukázka dost šetří atraktivními záběry a máme podezření, že je to jednoduše proto, že jich ve filmu moc nebude, jelikož neměl zrovna hollywoodský rozpočet. Neputuje totiž do kin, ale rovnou na streamovací služby.

Snad proto vidíme pouze jediný kraťoučký záběr na monstrum, které vypadá jako imp. Mno, moc tak nevypadá, ale trikaři zřejmě neměli na víc. Doufejme, že nás tvůrci jenom dráždí a příští trailer ukáže pořádnou béčkovou nahláškovanou akci, protože to je přesně to, co chybělo předchozímu filmu, který až příliš strašil a málo kosil.

Hlavních rolí se ve filmu ujmou Amy Mason, Dominic Mafham a Jemma Moore. Režisérem a autorem scénáře je Tony Giglio, který má za sebou akční béčka jako Extrakce nebo S.W.A.T.: Under Siege. Kosmickou řežbu uvidíme někdy na podzim.

A jaké jsou vaše dojmy?

Reklama
Reklama