Vikingský Conan je tady! Velkolepý český trailer filmu Seveřan ukazuje nástupce svalnaté legendy

Vikingská řežba okamžitě zaujme pořádně hustou mystickou atmosférou.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Seveřan
Universal pictures

reklama

První trailer dlouho očekávaného Seveřana od oceňovaného režiséra Roberta Eggerse (Maják, Čarodějnice) je konečně venku. Film nám představí vikingského prince Amletha (Alexander Skarsgård), který se vydá na vražednou misi, aby pomstil smrt svého otce.

Příběh vycházející ze severských ság a odehrávající se před více než tisíci lety na Islandu v mnohém připomíná Barbara Conana. Už z traileru je však zřejmé, že bude mít temnější a nesmlouvavější tón a zcela jistě taky větší porci dialogů.

Seveřan
Autor: Universal pictures Seveřan

Královnu Gudrun ztvární Nicole Kidman, krále Horvendilla pak Ethan Hawke. Těšit se můžeme i na Anyu Taylor-Joy, Willema Dafoe nebo islandskou zpěvačku a skladatelku Björk, pro níž to bude první role v klasickém filmu od její účasti v muzikálu Tanec v temnotách (2000).

Eggers pracoval na scénáři s islandským spisovatelem a básníkem Sjónem a v nedávném rozhovoru slíbil opravdu velkolepou podívanou. "Měřítko filmu je obrovské s neuvěřitelným množstvím lokací. Jen málokdy je ve filmu scéna, která by se neodehrávala na lodi, anebo v ní nestála před kamerou armáda lidí," řekl uznávaný americký režisér.

Do českých kin Seveřan vstoupí už 14. dubna 2022.

Těšíte se?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!