Transformeří krvák jako od Tarantina?! Tady je všechno, co víme o novém filmu s Bumblebeem!

Žluťásek pojede sólo.
Bumblebee
Bumblebee
Paramount Pictures

reklama

Je to už nějaký ten pátek, co producenti poprvé oznámili, že oblíbený žlutý robot jménem Bumblebee dostane vlastní transformeří film. Toho bychom se měli dočkat v návaznosti na pátý snímek Transformers: Poslední rytíř a neměl (!) by ho točit Michael Bay.

Transformers

VIDEO: Transformers jsou zpátky! Podívejte se na fenomenální akci z pátého dílu!

Podle dostupných informací budou pátí Transformeři tak trochu připravovat půdu pro Bumblebeeho, nepůjde však o žádné velké dějové zvraty, nýbrž o menší detaily a další drobnosti, které si diváci budou moci spojit až díky jeho vlastnímu filmu. Scénář má každopádně na starosti Christina Hodson a nemělo by jít o jediný samostatný transformeří film, které studio a společnost Hasbro plánují.

Zároveň není vyloučeno, že se s těmito filmy budeme vracet zpátky v čase například do starověkého Říma nebo Řecka. Dalším důležitým aspektem je pak role Michaela Baye jako producenta, přestože totiž další transformeří filmy natáčet nehodlá (podle jeho slov), stále bude mít určitou kreativní kontrolu. Jak velkou, toť otázka, jeho nápad na Bumblebeeho film, který by byl R-kový a nesl by se v duchu filmů Quentina Tarantina, byl totiž zamítnut. Film bude mít každopádně premiéru v roce 2018 a následovat by ho mělo pokračování všech Transformerů v roce 2019.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!