Transformers 7 jsou tady! První trailer odhalil totální akční nářez s novými i starými roboty

Do kin se řítí nový díl Transformers, který bude doslova monstrózní. Co všechno se vešlo do první upoutávky?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Transformers
Paramount Pictures

reklama

Čerstvou krev do žil lehce uvadající filmové sérii Transformers by mělo vehnat pokračování Bumblebeeho s názvem Transformers: Probuzení monster, jež vstoupí do kin v červnu 2023. A nyní se konečně představuje prvním trailerem, jenž sází na pompézní akci a hlavně zajímavé rozšíření celého univerza.

Hlavním hrdinou tentokrát bude přímo Optimus Prime a podíváme se hlavně do New Yorku roku 1994. Počítá se však i s velkým výletem do Peru, včetně starobylého města Machu Picchu, kde se do konfliktu Autobotů a Decepticonů přidají dva nové druhy robotů – Maximalové a Predaconi.

Transformers
Autor: Paramount Pictures Transformers

Představiteli hlavních lidských hrdinů ve filmu budou Anthony Ramos (Život v Heights) a Dominique Fishback (Poslední dny Ptolemyho Greye) a zajímavostí je, že si oba herci museli před natáčením dodělat řidičský průkaz. Režíruje Steven Caple Jr. (Creed II, Sígři), už podruhé tak na roboty nedohlíží Michael „pan blockbuster“ Bay.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!