4 zrušené filmy s Transformery, které bychom rozhodně chtěli vidět

Ano, chystal se i crossover s G. I. Joe!
Transformers a G. I. Joe
Transformers a G. I. Joe
Paramount Pictures

reklama

V pátek večer se na COOL podívá transformeří prequel Bumblebee. Roztomilý výlet do osmdesátek jsme v podstatě dostali místo Transformers 6, jelikož se robotí sága maličko zhroutila. Než se ale došlo k osudové pětce, chystalo se hned několik epických filmů, které bohužel putovaly do koše. O co všechno jsme vlastně přišli?

04) Transformers 6

Nejprve si smeťme ze stolu původní plán na chystanou šestku. Ta byla samozřejmě zaříznuta poté, co Poslední rytíř v kinech neválcoval rekordy tak, jak si producenti představovali. Bohužel nemáme o filmu prakticky žádné další oficiální info krom toho, že měl navazovat na pětku. Logicky by tedy dovršil „Walhbergovu“ transformeří trilogii filmů a nejspíš by byl o tom, jak se Optimus Prime musí znovu utkat s přeživší robozloduškou Quintessou.

Z tohoto ne-bodu se naštěstí můžeme vydat na tři další zrušené projekty, které vypadají mnohem lákavěji!

Quintessa v Transformers 5
Autor: Paramount Pictures Quintessa v Transformers 5

03) Tajemný projekt 1: Knights

Tím prvním je film Knights, který měl být jedním ze dvou transformeřích bijáků, které by nás vzaly do jiných časů. Vydali bychom se pochopitelně do středověku, bohužel však není jasné, zdali by se tu Autoboti a Deceptikoni měnili na koně nebo tak něco. Nakonec se film sice dočkal dílčí realizace v Posledním rytíři, původně však mělo jít o projekt zcela separátní. Obrázky nejsou ani zde, počastujme se tedy rytířským výjevem z pětky.

Transformers: Poslední rytíř
Autor: Paramount Pictures Transformers: Poslední rytíř

02) Tajemný projekt 2: Skyfire

Druhý projekt se stejným osudem se jmenoval Skyfire – ten by se pro změnu odehrával během druhé světové války a představit si jej tak můžeme zhruba jako „Kapitána Ameriku s roboty“! Na rozdíl od Knights uniklo ven několik mňamózních ilustrací, po kterým nám je docela líto, že to celé nešlo do kin jako samostatný biják…

Operation Skyfire
Autor: Paramount Pictures Operation Skyfire

01) Crossover s G. I. Joe

Snad nejvíc nás ale mrzí zrušení plánovaného crossoveru s filmovým světem G. I. Joe, tedy jinou značkou založenou na hračkách od Hasbra. O tomhle crossoveru se hodně mluvilo po premiéře dvojky G. I. Joe v roce 2013, nakonec však projekt skončil u ledu. Čest jeho památce!

Transformers vs. G. I. Joe
Autor: IDW Publishing Transformers vs. G. I. Joe

Bumblebee začíná na Prima COOL v pátek ve 20:15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!