Třetí Avengers by mohli uvést jednu z nejikoničtějších marveláckých postav. Prý dorazí samotná Smrt!

Thanos na to nebude sám.
avengerskonecx
avengerskonecx
Marvel Entertainment

reklama

Konec Avengers tak, jak je známe, se blíží. Už v roce 2018 se dočkáme první části dvojdílného finále, ve kterém si to snad všichni filmoví (a možná i seriáloví) hrdinové rozdají o osud našeho světa s mocným Thanosem. Jak to dopadne nebo o čem bude druhý díl, samozřejmě nikdo zatím neví. Nicméně jedna zajímavá novinka se přece jen teď objevila.

iron kapp

Marvel potvrdil, že Steve Rogers skončil jako Kapitán Amerika

Podle všeho totiž Thanos nepracuje sám. Alespoň ne tak zcela. Ze zahraničních zdrojů teď tvrdí, že Thanos bude mít ve filmu o něco složitější plán, jehož cílem bude získat si přízeň samotné Smrti. Ano, v Marvelovském vesmíru existuje dokonce i samotná Smrt a rozhodně to není bytost, kterou byste si chtěli znepřátelit. Aktuální verze tak zní, že Thanos sbírá Drahokamy nekonečna, aby sestrojil svoji Rukavici nekonečna, pomocí které by následně mohl zničit polovinu vesmíru! Proč? No přece aby mrtvé duše mohl nabídnout jako dar oné paní Smrti.

Thanos je tedy ve skrytu duše velký romantik a pokud by k téhle komiksové adaptaci došlo, rozhodně se máme na co těšit. Zároveň se k tomu váže i další spekulace a tou je, že by onu roli Smrti mohla vyplnit postava Hely, kterou ve třetím Thorovi ztvární herečka Cate Blanchett. Hela a Smrt mají konckonců mnoho společného, a pokud by tedy Marvel chtěl využít obsazení kvalitní herečky, tohle by byl asi zaručený způsob, jak udělat radost všem okolo. Co říkáte? Brali byste Smrt?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!