Třetí Wolverine je plný digitálních herců, kterých jste si vůbec nevšimli! Tady je důkaz!

Podobně jako Star Wars, také Logan využívá spoustu digitálních herců
Logan CGI
Logan CGI
Cartoon Brew

reklama

Není pochyb o tom, že se herec Hugh Jackman na svou roli Wolverina ve filmu Logan pečlivě připravoval. Sociální sítě zaplavoval obrázky a videi z posiloven, z obědů i dabingových místností a výsledek? Logan je trhákem začínajícího jara a sklízí jedno skvělé hodnocení za druhým. Věřili byste ale, že je film plný digitálních herců, a to i v hlavních rolích?

S informací přišel web Cartoon Brew, který zpovídal trikové specialisty z vancouverského studia Image Engine, kteří pracovali na Loganovi. Odhalili, že v celé řadě scén byla digitální podoba Hugha Jackmana i mladé herečky Dafne Keen nasazena na těla kaskadérů, aniž by si toho nikdo všimnul.

Po kontroverzi, kterou vyvolali digitální herci v Hvězdných válkách, tak přichází na řadu Logan, který využívá kompletně CGI obličejů pro obzvláště náročné scény, a jak vidno, popasovali se s tím filmaři poměrně statečně. Tak že by neplatily řeči o tom, jak složitý a nákladný celý proces je a my tak stáli na prahu nové éry filmů, v nichž hrají již dávno zestárlí či dokonce mrtví herci, aniž by kdokoliv poznal rozdíl?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!