Tři mušketýři se vracejí ve dvou epických filmech. První trailer je až nečekaně dobrý

Moderní zpracování klasického románu Tři mušketýři nabízí velkolepou výpravu i filmové hvězdy.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nová filmová adaptace klasiky Tři mušketýři
Pathé

reklama

Literární klasika od Alexandra Dumase už se dočkala bezpočtu filmových i seriálových zpracování. Tím nejnovějším se stane dvojice filmů od francouzského režiséra Martina Bourboulona (Eiffel, Táta nebo máma), která se může pochlubit vysokým rozpočtem i účastí mezinárodních hvězd. A půjde taky do českých kin.

V hlavních rolích uvidíme Evu Green (Království nebeské, Sin City) jako Milady, Francoise Civila (Pod zemí, Frank) jako D'Artagnana, Vincenta Cassela (Dannyho parťáci 2 a 3, Černá labuť) jako Athose, Vicky Krieps (Kolonie, Nit z přízraků) jako Anne d'Autriche, Louise Garrela (Malé ženy, Snílci) jako krále Ludvíka XIII., Pia Marmaie jako Porthose a Romaina Durise jako Aramise.

Nová filmová adaptace klasiky Tři mušketýři
Autor: Pathé Nová filmová adaptace klasiky Tři mušketýři
Slavný romanticko-dobrodružný román odehrávající se v 16. století filmaři rozdělí do dvou dílů. Vykopávací Tři mušketýři: D'Artagnan dorazí do českých kin 6. dubna 2023, navazující druhý s podtitulem Milady potom před Vánoci 14. prosince 2023.

Těšíte se?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!