Režisér Šíleného Maxe se vrací s novým fantasy nářezem. Pusťte si první český trailer Tří tisíc let touhy

George Miller přichází dlouhých sedm let po Šíleném Maxovi s divokou fantasy Tři tisíce let touhy.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tři tisíce let touhy
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

George Miller natočil za posledních 30 let jen tři animáky a... akční milník Šílený Max: Zběsilá cesta. Od geniálního akčňáku s Tomem Hardym ale uplynulo dlouhých sedm let, takže je skvělou zprávou, že se Miller konečně vrátil za kameru.

Jeho novinka se jmenuje Tři tisíce let touhy a jde o fantasy romanci, v níž Tilda Swinton objeví magickou lampu. Z té pochopitelně vyleze džin, jenž se chlubí bicáky Idrise Elby, a začne sečtělou dámu přesvědčovat, že by měla vyzkoušet jeho tři přání.

Tři tisíce let touhy
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Tři tisíce let touhy

Džin přitom bude rekapitulovat tisíce let příběhů, v nichž figurovala jeho lampa, což povede ke kanonádě zběsilých výjevů z různých historických období. Právě ty můžete nasát z prvního traileru, jenž právě dorazil na internet, a pokud se vám zalíbí, další zastávkou pro vás bude srpnová kinopremiéra.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!