Severská Godzilla přichází v bombastickém traileru nového filmu Trol

Došli až k úpatí kopce, ale pak se zarazili. Ten kopec na ně totiž mrknul...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Snímek z filmu Trol
Netflix

reklama

Specialisty na katastrofické filmy s obřími monstry byli vždycky Japonci a Američané, ale své by teď rádo řeklo i Norsko. Tamní a hollywoodskou kinematografií ostřílený režisér Roar Uthaug (Tomb Raider, Ledová smrt) totiž přichystal film s všeříkajícím názvem Trol, v němž oživí giganta severské mytologie.

Základní synopse je jednoduchá: „V nitru norské hory procitl prastarý trol a nesourodá parta hrdinů musí spojit síly a zastavit ho dřív, než stačí zpustošit všechno kolem.“ A přesně to nabízí taky atraktivní trailer postupně odkrývající své působivé monstrum, které opravdu vypadá jako stvoření z pohádek a fantasy... jen je pořádně rozzuřené a divák už tuší proč. Lidé mu ničí jeho přirozené prostředí.

Snímek z filmu Trol
Autor: Netflix Snímek z filmu Trol

Filmu s norským hereckým obsazením nechybí ani slušná dávka nadhledu, která je patrná už z jednoho z dialogů: „Fakt máte mnoho vojenských zkušeností? – Nějaké – Fakt? – Call of Duty.“ Trol si odbude streamovací premiéru už 1. prosince.

Zdroj: Gizmodo

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!