Ze Spider-Mana je nový Indiana Jones. První český trailer Uncharted ukazuje věrnou herní adaptaci

Fanoušci Uncharted se můžou těšit na nejednu scénu, kterou zažili s ovladačem v ruce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Uncharted
Columbia Pictures

reklama

Filmové zpracování dobrodružné videoherní série Uncharted patří k nejodkládanějších projektům současnosti – nejdříve kvůli změnám scénáře a režisérů, potom kvůli covidu. O to větší je nadšení, že je konečně venku první trailer s Tomem Hollandem v hlavní roli.

Upoutávka cílí neomylně na hráče, takže překypuje dynamickou akcí, Oh, crap! momenty a odlehčujícími vtípky. Fanoušci si můžou odškrtávat momenty známé z her, včetně ikonické scény s Nathanem Drakem visícím na nákladu padajícím z letadla, samozřejmě vysoko nad okolní krajinou.

Uncharted
Autor: Columbia Pictures Uncharted

Dočkali jsme se i Marka Wahlberga jako Victora Sullivana, Sophie Taylor jako Chloe Frazer nebo Antonia Banderase coby hlavního padoucha.

Režisér Ruben Fleischer (Venom, Zombieland) míří na jistotu. Jestli složí ze záplavy atrakcí funkční příběh, se dozvíme už na začátku února, kdy by měl film konečně zamířit do kin.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama