Upřímný trailer Armády mrtvých se vysmál největším chybám nové zombie řežby

Zombie hit sežehnut kritickým plamenometem.
Armáda mrtvých
Armáda mrtvých
Netflix

reklama

Bylo jen otázkou času, kdy Armáda mrtvých rozporuplného režiséra Zacka Snydera dostane svůj upřímný trailer od populárního youtubového kanálu Screen Junkies. Film si totiž svým volným zacházením s filmovou logikou i pravidly žánru přímo říká o pořádnou grilovačku.

Hned na začátku to schytá věčně rozostřená kamera s minimální hloubkou ostrosti. Někdo říká, že jde o umělecký záměr, jiní to přičítají faktu, že šlo o první velký film, kde si Snyder dělal taky kameramana a prostě se ještě nenaučil pořádně ostřit.

„Nezbyl čas na společenskou satiru, když do filmu museli narvat tolik úžasných nápadů, které se objeví, ale nikdo je nerozvede, jako jsou robozombíci, vysušení zombíci, zombie embrya a úžasné zombie porcovadlo, na které film dlouho láká, ale nakonec ho pořádně použijou jen na vyříznutí díry do zdi. Cože? nakládá cool hlas a připomene, že film má ještě šanci na reparát ve Snyder Cutu.

A co je podle nich na filmu nejlepší? Báječná otvíráková sekvence, ke které byl bohužel přilepen dvouapůlhodinový nesmysl.

Souhlasíte? 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!