V Deadpoolovi 3 bude tenhle superhrdinský tým! Kdy film půjde do kin?

Ano, už se chystá trojka...
Psylocke a Deadpool
Psylocke a Deadpool
20th Century Fox

reklama

Letošní Deadpool vydělal takový balík, že se ho jen tak nezbavíme. To je samozřejmě dobře, protože jde o svěží přídavek do komiksového žánru, studio 20th Century Fox se s ním ale vyloženě nepáře. Nedávno jsme se dozvěděli, že druhý díl nenatočí režisér jedničky Tim Miller, protože se neshodl s Ryanem Reynoldsem na tom, kdo by měl hrát nového mutanta Cablea. Po řadě diskuzí tedy film opustil (stejně jako tvůrce hudby Junkie XL) a vrhnul se na úplně jiný projekt.

S dvojkou Deadpoola to samozřejmě otřáslo, Foxové ale ihned začali shánět náhradníka (zatím vede David Leitch, jeden z režisérů skvělého Johna Wicka) a i nadále plánují "dlouhotrvající" sérii, která by mohla vydělávat víc než trochu skomírající X-Meni. Co přesně to znamená? Že už se debatuje i o trojce. A v té by konečně mohl dorazit tým X-Force!

Drsnější protiváha X-Menů se měla dočkat vlastní týmovky od Jeffa Wadlowa (Kick-Ass 2), tyhle plány se však zdají být zastaralé. Nově zvěsti naznačují, že se celý tým raději představí ve trojce Deadpoola, která má jisté monstrózní tržby. Bohužel se ale neví, kteří mutanti by k filmové X-Force měli patřit, takže nám nezbývá než hádat.

Bude Deapoolovi krýt záda Psylocke s tváří Olivie Munn, která se objevila v X-Men: Apokalypsa z 80. let? Časově by to moc nesedělo, s tím se však X-Meni nikdy moc nepárali. A složité je to i s Wolverinem, který by po odchodu Hugha Jackmana musel dostat novou tvář (jeho rozlučková sólovka Logan jde do kin v březnu 2017). Jinak ale mají v podstatě volnou cestu létající Cannonball, nadlidsky silný Warpath, vlkodlačí Feral a samozřejmě zmíněný Cable a žoldačka Domino, kteří se objeví už v Deadpoolovi 2.

Uvidíme, zda budou plány s X-Force a Deadpoolem 3 potvrzeny, anebo je studio vyvrátí. Spíš ale počítejte s první možností (a s premiérou v únoru 2020), na papíře je totiž tenhle nápad ohromně lákavý!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama