V novém Harrym Potterovi bude Johnny Depp! Zahraje si Brumbálova největšího nepřítele?

Velká hvězda jde čarovat.
Harry Potter a Johnny Depp
Harry Potter a Johnny Depp
Warner Bros./The Walt Disney Company

reklama

Nedávno jsme zjistili, že se ve Fantastických zvířatech objeví Gellert Grindelwald, druhý nejmocnější černokněžník všech dob (obávanější byl jen Voldemort). Nový potterovský příběh, který začíná v roce 1926 v New Yorku, tak přímo souvisí se ságou o malém čaroději, jelikož v něm Brumbálův blízký přítel (a následně největší nepřítel) bude terorizovat svět a pátrat po Relikviích smrti. Tohle propojení naznačil plakát s Percivalem Gravesem, hlavním americkým bystrozorem, jehož si zahraje Colin Farrell. A v nových trailerech filmu, jenž napsala samotný J. K. Rowlingová, je jasná přítomnost Grindelwalda, který v roce 1926 začíná útočit na Evropu.

Šéf amerických bystrozorů Percival Graves
Autor: Warner Bros. Šéf amerických bystrozorů Percival Graves

Proč by vás tohle všechno mělo zajímat? Protože to celá Fantastická zvířata posouvá o level výš. A také proto, že se k obsazení filmu právě připojil Johnny Depp! Hvězda Pirátů z Karibiku se mihne v první díle Fantastických zvířat a má mít velkou roli ve druhém (a možná i ve zbylých třech). A pokud si dáte dvě a dvě dohromady, rozhodně to vypadá, že by si Depp mohl zahrát Grindelwalda!

fbeasts2

Fantastická zvířata v kině hned pětkrát? J. K. Rowling oznámila 4 další chystané filmy!

Studio Warner Bros. Deppovu roli zatím nechce odhalit. Fanoušci si tak užijí plné dva týdny spekulací, než Fantastická zvířata dorazí do kin a buď tuhle teorii potvrdí, nebo vyvrátí. Věříte, že Depp hraje Grindelwalda? Anebo vám to přijde jako nesmysl a dostal úplně jinou roli (Brumbála?!). Dejte vědět v diskuzi, natěšenost každopádně stoupá!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!