V novém traileru Transformers 5 je obří robodrak. Podívejte se, jak létá po boku Krále Artuše

Michael Bay předkládá velký finální argument, proč nás čeká nefalšovaný letní biják.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TRAILER 5: Transformers: Poslední rytíř

reklama

Pátí Transfomeři jdou do kin už tento týden, takže není divu, že dávají do kampaně úplně všechno. Internet zahlcují nejen nové plakáty a fotografie, ale i krátké upoutávky, mezi nimiž vyniká zbrusu nový trailer.

Bay se v něm příliš nezabývá příběhem, jenž má ukázat hluboké kořeny slavných robotů a přivést je do doby Krále Artuše nebo druhé světové války, jen aby se pak znovu rozpoutala bitva o osud Země. Kdepak, hlavní hvězdou minutu a půl dlouhé upoutávky je obří robodrak, jenž se očividně mihne nejen v minulosti, ale i v současnosti.

Pokud jste nad Transformery dávno zlomili hůl s tím, že jde jen o nádherný a velmi hlučný akční výplach, nejspíš (už poněkolikáté) kino vynecháte. Všichni milovníci velkých filmů by ale měli zpozornět, protože… OBŘÍ ROBODRAK!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!