V pokračování Fantastických zvířat se objeví mladý Albus Brumbál. Kdo si ho zahraje?

Tvůrci se rozpovídali o nové kapitole kouzelnické ságy.
Harry Potter a Princ dvojí krve
Harry Potter a Princ dvojí krve
Warner Bros.

reklama

Když byl snímek Fantastická zvířata a kde je najít poprvé oznámen, tak nějak se počítalo s tím, že nás nejspíš čeká lehčí odkazování na Harryho Pottera. Logicky. Pak byla oznámena trilogie a poprvé nahlas zmíněn také Albus Brumbál. Teď víme, že filmů bude nakonec rovnou pět a do hry se zapojí i černokněžník známý jako Gellert Grindelwald, který byl zmíněn už v Relikviích smrti. V minulém článku jsme spekulovali nad tím, že si ho nejspíš zahraje Johnny Depp a to je teď už víceméně jisté. Proč?

Harry Potter a Johnny Depp

V novém Harrym Potterovi bude Johnny Depp! Zahraje si Brumbálova největšího nepřítele?

Protože režisér jedničky David Yates právě potvrdil, že se ve druhém díle oficiálně objeví také mladý Albus Brumbál. Jeho obsazení je ale zatím velká neznámá, což by neříkal, kdyby se dopředu vědělo, že ho bude hrát Depp. Ten se mimo jiné navíc zastaví nakrátko už v prvním filmu, tedy další důvod, proč nejspíš v roli Brumbála uvidíme někoho jiného. A co ve filmu vůbec bude budoucí ředitel Bradavic dělat?

Jak už víme, Grindelwald si bude na začátku Fantastických zvířat budovat velkou armádu. Dříve či později by se měl také střetnout s hlavními hrdiny, nicméně ten pravý duel, o kterém se knížky a filmy několikrát zmínily, náš čeká právě až mezi ním a Brumbálem, tedy dvěma bývalými přáteli. Tento duel byl prý nesmírně epický a jak to tak vypadá, přesně k tomuto momentu nyní nová sága bude směřovat. První díl Fantastických zvířat se v kinech objeví už 18. listopadu! Taky se nemůžete dočkat?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!