Co všechno vás čeká a nemine ve fantasy trilogii Ve jménu krále?

Filmová série na motivy Dungeon Siege startuje!
Ve jménu krále
Ve jménu krále
20th Century Fox

reklama

V prosinci vás na COOLu bude čekat vypečená fantasy trilogie podle slavné herní série. Připravte se na návrat krále!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ve jménu krále - upoutávka

Ve jménu krále

Na COOLu poběží: v pátek 6. prosince ve 20.15

Návštěva orčích loupežníků na farmě nebývá důvodem k oslavě. Krvelačné bandy naopak prostému farmáři zabijí syna a unesou dceru – to celé jen díky návratu války, která již před jednou generací zpustošila celé království Ehb. Jenže tenhle farmář má tvář Jasona Stathama – a to značí pořádně dlouhou cestu za krvavou pomstou!

První díl Ve jménu krále vznikl již před 11 lety a krom Stathama představí i Johna Rhyse-Daviese (Gimli z Pána prstenů!) nebo Rona Perlmana (Hellboy z Hellboye!). Ačkoliv to český název nenaznačuje, biják byl natočen na motivy videoherní RPG série Dungeon Siege.

Ve jménu krále
Autor: 20th Century Fox Ve jménu krále

Ve jménu krále 2

Na COOLu poběží: v pátek 13. prosince ve 20.15

Ve druhém díle se opět vracíme do království Ehb, tentokrát však s jiným, válkou ošlehaným protagonistou – Dolphem Lundgrenem! Také ústřední premisa se bude trochu lišit, tentokrát je totiž Lundgrenův představitel obyvatelem moderního Vancouveru a do války v pozemské minulosti je vrhnut skrze časový portál.

Cílem tentokrát nebude jenom dát na budku zlým živlům, které převzaly kontrolu nad královstvím, ale také najít cestu časem nazpět. A je asi jasné, že se s tím někdo s čelistí Dolpha Lundgrena nebude moc mazlit.

Ve jménu krále 2
Autor: 20th Century Fox Ve jménu krále 2

Ve jménu krále 3

Na COOLu poběží: v sobotu 21. prosince ve 22.05

Do třetice všeho dobrého se do středověku podíváme ještě jednou, také tentokrát půjde o hrátky s časem a také tentokrát se mění protagonista. Lungdrenova moderního veterána střídá Dominic Purcell (Útěk z vězení) jako moderní asasín předurčený k velkým věcem v minulosti!

Těšit se tak můžete na sestřelování draků pistolemi a definitivní souboj se zlým králem držícím svou zemi jako rukojmí. To ale není vše, Dominic totiž bude muset nejen najít cestu do své doby, ale navíc i vyřešit, jak spolu minulost a budoucnost vlastně souvisejí. Bonusem pro českého diváka je navíc prominentní výskyt postavy zvané Arabella, avšak docela jiné, než jakou znáte z českého pohádkového seriálu.

Návrat krále 3
Autor: Event Film Distribution Návrat krále 3

reklama

reklama