Nový trailer Venoma 2 aneb Tom Hardy proti monstróznímu sériovému vrahovi

Woody Harrelson se v roli Cletuse Kasadyho opravdu vyřádil.
Venom 2: Carnage přichází
Venom 2: Carnage přichází
Sony Pictures

reklama

Carnage přichází, tak zní podtitul druhého dílu Venoma, který už 16. září vtrhne do českých kin. Jeho druhý trailer ukazuje, jak ultimátní záporák Carnage vstoupí na scénu. Hlavní hrdina Eddie Brock (Tom Hardy) se staví v base za sériovým vrahem Cletusem Kasadym (Woody Harrelson), který v potitulkové scéně prvního dílu slíbil, že rozpoutá skutečný masakr. Eddie brzy zjistí, že opravdu nelhal.

Trailer ukazuje, jak se Kasady stane hostitelem nového symbionta Carnage a že to pro jeho okolí nebude znamenat nic pěkného. V boji s Venomem mu mimochodem bude pomáhat Louise Barrison (Naomie Harris), již posedne další symbiont – Shriek.

Film režíruje Andy Serkis, jehož známe hlavně jako výtečného herce pod digitálními maskami – Gluma ze série Pán prstenů nebo třeba Caesara z nového zpracování Planety opic. Serkis má za sebou režii filmu Mauglí – příběh džungle nebo romantického dramatu Nádech pro lásku. Komiksový blockbuster tedy točí poprvé a tady se můžete podívat, jak se mu s akčnější látkou zatím vede.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!