Jak se povedl Venom 2? První reakce fanoušků dorazily na internet

První reakce na Venoma 2 naznačují, že se ve světě Eddieho Brocka mnohé změnilo.
Venom 2: Carnage přichází
Venom 2: Carnage přichází
Sony Pictures Releasing

reklama

V Londýně se konala speciální fanouškovská projekce filmu Venom 2: Carnage přichází, který do českých kin vtrhne 14. října, a na sociálních sítích se hned objevila vlna prvních reakcí v hodně pozitivním až oslavném duchu. Jistě, přesně tohle se dá od projekcí s vybranými fanoušky čekat, přesto však ohlasy působí svým sdělením hodně slibně.

Venom 2: Carnage přichází
Autor: Sony Pictures Releasing Venom 2: Carnage přichází

Chválí totiž přesně ty složky filmu, které v prvním dílu úplně nefungovaly – speciálně tempo vyprávění nebo vedlejší postavy, které v jedničce Tom Hardy svým charismatem jednoduše zastiňoval. Carnage v podání Woodyho Harrelsona by mu naopak měl být opravdu vyrovnaným protihráčem.

Vypadá to tedy, že angažování Andyho Serkise – proslulého génia digitálního „performance capture“ herectví (Glum z Pána prstenů, Caesar z nové série Planeta opic) – do role režiséra filmu prospěla a pomohla herecky a dramaticky poctivějšímu pojetí filmu.

Největší silou filmu je jeho šílené tempo a vzrušující akce. To vše díky kinetické energii samotného Toma Hardyho. Woody Harrelson si roli Kletuse/Carnage vychutnává a sedne do ní perfektně. PANEBOŽE, ZŮSTAŇTE NA TITULKY,“ tweetoval Ren Geekness.

Venom 2: Carnage přichází je divoký mix buddy movie, romanťárny (Venom miluje Eddieho) a hororu. Film jde rovnou na věc a pak už nepovolí. Hardy je na koni a Harrelson JE Carnage. NENECHTE SI UJÍT TITULKY!“ doporučil Nel Vagg.

Tenhle film mě fakt dostal, byl tak dobrý a upřímně bylo naprosto úžasné, že jsem ho mohla vidět měsíc předem,“ napsala Molly Dunne.

Pokud se vám tedy líbil první Venom, vypadá to, že vás dvojka rozhodně nezklame!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama