Chystá se nejbrutálnější film ze série Vetřelec. Natočí ho vyhlášený hororový specialista

Více strachu, napětí a krve. Vetřelec by se měl v dalším filmu vrátit zpátky ke svým nadmíru hororovým kořenům.
Vetřelec
Vetřelec
20th Century Fox

reklama

Prestižní filmový magazín Hollywood Reporter potěšil všechny fanoušky sci-fi série Vetřelec, když oznámil, že vzniká nový film s proslulým vesmírným zabijákem. O scénář a režii se postará hororový specialista Fede Alvarez, známý pro filmy Smrt ve tmě (2016), Dívka v pavoučí síti (2018) nebo pro krvavou novou verzi klasiky Lesní duch (2013).

Alvarez patří mezi skalní fanoušky série a před několika lety dostal svůj návrh na její rozšíření do rukou Ridleyho Scotta (Gladiátor, Blade Runner, Černý jestřáb sestřelen). Režiséra prvního Vetřelce příběh oslovil, kvůli pracovnímu vytížení se však na Alvareze obrátil až v roce 2021. Ten každopádně jeho nabídku ihned přijal a Scott přislíbil, že bude producentem filmu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Necenzurovaný trailer Alvarezova hororu Lesní duch (2013)

Žádné další podrobnosti zatím neznáme. Není tak jisté, zda bude projekt navazovat na originální trilogii s Ripleyovou, pozdějšího Covenanta, anebo zda bude nějak propojený se seriálovým prequelem, jenž chystá Noah Hawley (Fargo, Legion). Vzhledem k Alvarezovu režijnímu stylu je nicméně nad slunce jasné, že bude nový Vetřelec pořádně strašidelný a nesmírně brutální!

Těšíte se?

Zdroj: Hollywood Reporter

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!