VIDEO: 5 NEJhorších sexuálních scén ve filmu, po kterých si budete připadat jako přeborníci v posteli!

Následující sexuální scény museli točit zastydlí puberťáci – jinak si to neumíme vysvětlit.
Nejhorší filmové postelové scény
Nejhorší filmové postelové scény

reklama

Svým způsobem se to vlastně povedlo. Proč bychom měli ze sexuálních scén pokaždé cítit jen přívaly spalující vášně, rajcovního vzrušení nebo snad čiré lásky a sdílené důvěry? Můžeme taky cítit trapnost, bezradnost a jalovost, které se budete moci zasmát. Vždyť takový bývá život a takový může být taky sex.

Vybrali jsme postelové scény, které se tak moc nepovedly, až nás vlastně dost baví.

Madonna ráda svíčkovou! Tělo jako důkaz (1993) 

Lacinná vykrádačka tehdy hitového erotického thrilleru Základní instinkt, ve které dostala Madonna možnost předvést své herecké kvality. Dotáhla to až k nominaci na Zlatou malinu za nejhorší herečku roku. A tyhle "žhavé" scény s Willemem Dafoem k tomu dost pomohly. Aspoň už víme, kde svou představu o S&M brala autorka 50 odstínů šedi.

Hallelujah... Strážci Wachmen (2009)

Tak to je bizár, který je někde na hraně komedie, parodie a vlhkého snu uhrovitého nevybouřeného nerda. Za zvuků Cohenova hitu Hallelujah (budiž mu země lehká) se odehrává opravdu prazváštní komiksové noření, které skončí dramatickým výšlehem plamenů. Hmm, ok.

Zřím tě, och ach! Avatar (2009)

Žádný lidský přízemní animální sex! Modráci na planetě Pandora si to totiž rozdávají spojením svých copů a vzájemným sdílením dobrých a inspirujících myšlenek. Prostě ezo sex ve své nejvyšší podobě. Otázkou zůstává, zda na délce záleží.

Zvířecí přitažlivost Kačer Howard (1986)

První filmová Marvelovka a taky aspirant na jeden z nejhorších filmů všech dob. Postelová scéna se pohybuje někde na hraně komedie a hororu – už jenom protože se Howard vlastně brání útoku lidské sexuální predátorky. A tím to zdaleka nekončí.

Je čas na krůtu! Láska s rizikem (2003)

Legendárně špatná romantická komedie. Ben Affleck v ní hraje nablblého bejka a Jennifer Lopez drsnou lesbickou krávu, která se nakonec nechá svést a zjistí, že je vlastně hetero. Ufff! Kvalitu ilustruje tahle pětisekundovka, v které Jenny svůdně nadhodí: "Je čas na krůtu. Ham, ham!" 

Na kterou příšernou postelovku jsme podle vás zapomněli?

reklama

reklama