VIDEO: 5 TOP momentů z traileru na Strážce Galaxie 2, které nás přesvědčily, že to bude pecka roku!

A teď už jen vydržet půlrok do premiéry...
Nejlepší momenty z druhého traileru na Strážce Galaxie 2
Nejlepší momenty z druhého traileru na Strážce Galaxie 2

reklama

Tenhle víkend se zkrátka povedl. Nejdříve záplava kulervoucích novinech z PlayStation Experience, v čele s trailerem na pokračování fenomenálního The Last Of Us a teď tohle? Nová upoutávka na dvojku Strážců Galaxie je prostě nadpozemsky, intergalakticky, hyper-mega coool! Těchto pět momentů nás fakt chytlo za srdíčko a hlavně polechtalo na bránici.

1) Abilisk

V prvním filmu chybělo monumentální kosmické monstrum, ale od režiséra Jamese Gunna už jsme věděli, že jedno pořádné chystá. Přesto nás chobotnatý Abilisk pořádně pobavil. Navíc jak se mu Drax vrhá do chřtánu, aby ho pak rozpáral zevnitř!

2) Nemačkej to tlačítko!

Rocket a Groot jsou zpátky v akci. A tahle scéna dokazuje, že jejich chemie bude ještě lepší než minule, protože...

3) Grooťátko

...je výhonek ze svého otce, který se obětoval pro dobro galaxie. A v traileru je za hlavní hvězdu. Jízda na Rocketově rameni a hrozivý...ehm... válečný ryk jsou jenom malá ochutnávka, protože je jasné, že s tímhle "výrostkem" bude ještě p*del! 

4) Bromance a první pohled na Mantis

Už objímací scéna z prvního traileru ukázala, že vztah Draxe a Star-Lorda, respektive Star-Lordům poměr ke Gomoře, bude rozvedený do vtipně bizarních rozměrů. A scéna, v které se poprvé před kamerou představuje Mantis se svými telepatickými schopnostmi, to jenom dokazuje. Jak se tohle vyvrbí?

5) Sweet!

První ukázka skvěle šlapala díky použití pecky Hooked on a Feeling od Blue Swede (ještě než ji dancefloorově zprznil David Hasselhoff). Tentokrát se dostalo na vlasaté britské glam rockové šílence The Sweet a jejich Fox On The Run. A opět trefa do černého!

Těšíte se tak jako my?

reklama

reklama