Avengers jako středoškolský muzikál jsou snad lepší než film. Sledujte, jak superhrdinové odtančili celé finále Endgame

Tony Stark by plakal dojetím.
Taneční vystoupení Avengers
Taneční vystoupení Avengers
ThePac Walden Grove / screenshot

reklama

Těžko letos budeme hledat větší popkulturní událost než finále superhrdinské ságy Avengers: Endgame, strhující vyústění příběhu, k němuž směřovalo všech dosavadních 22 filmů z komiksového světa značky Marvel. Čím více času a emocí jste investovali do jednotlivých příběhů, tím více se vám v závěru vše spojilo...

Jenže Avengers v podstatě končili nadvakrát, jelikož důležitou součástí byl i předchozí díl Infinity War, v němž se Thanosovi podařilo dotáhnout šílený plán na zkázu dimenzionálních rozměrů. Proto se zdá skoro neuvěřitelné, že se povedlo nejdůležitější události shrnout skze sedmiminutové taneční vystoupení skupiny středoškoláků.

Avengers: Endgame
Autor: Walt Disney Studios Avengers: Endgame

Taneční skupina střední školy Walden Grove z města Sahurita v Arizoně dokázala do své choreografie dostat vše podstatné – Thanosovu invazi na Zemi, jeho souboj s Iron Manem na měsíci Titan, ale i Thanosovu smrt z rukou zuřivého Thora... a taky vyhlazení poloviny populace anebo stále srdcervoucí smrt Iron Mana. To vše v doprovodu populárních hudebních pecek.

Video zaslouženě nabralo virální energii, ostatně nejde o první parádní kousek z dílny Walden Grove, kteří už podobné choreografie udělali třeba na téma Harry Potter nebo slavných Pixarovek. Mrkněte na jejich youtubový kanál.

Dokázali jste v choreografii rozklíčovat všechny podstatné momenty?

reklama

reklama