VIDEO: Batman odtajnil nového filmového záporáka! Překoná Ledgerova Jokera?

Vítejte v Městě vrahů.
Batman fasuje nového záporáka, kdo jím bude?
Batman fasuje nového záporáka, kdo jím bude?
Warner Bros

reklama

Na komiksové filmy od DC čeká v příštím roce nelehký úkol. Musí totiž dokázat fanouškům, ale i zbytku světa, že to tvůrci stále mají pevně v rukou a že se letošními nikterak velkolepě přivítanými snímky nenechali příliš ovlivnit. To se týká především blížící se Wonder Woman, týmovky Justice League, a pak také chystané sólovky rychlíka Flashe. O koho ale naopak fanoušci strach nemají, je Batman.

supermann

Henry Cavill potvrdil, že se Superman vrátí v ikonickém černém obleku

Ten se na plátna kin podívá s největší pravděpodobností v roce 2018. V hlavní roli opět uvidíme Bena Afflecka, který si film zároveň i sám natočí. Což je výborná zpráva, protože po filmech jako Město (2010) nebo Argo (2012), za které má doma dokonce Oscara, jsme na jeho další tvorbu byli rozhodně zvědaví. Otázkou tak zůstával příběh a v neposlední řadě také záporák, proti kterému se v jeho nastávající sólovce postaví. A zatímco ve vzduchu kolovaly různé spekulace od Harley Quinn a Jokera z nového Sebevražedného oddílu až po antihrdinu známého jako Red Hood, sám Affleck včera na svém facebookovém profilu všechny tyto zvěsti smetl ze stolu.

Wonder Woman Con

VIDEO: Black Widow závidí, Wonder Woman dostala vlastní film. Pokochejte se parádním trailerem!

Sdílel totiž video, ve kterém na scénu nastupuje hodně svérázný zabiják jménem Deathstroke. Tomu se v komiksech také občas říká Slade a patří mezi nejznámější nájemné vrahy, kteří se s Batmanem kdy utkali. Jeho komiksová historie sahá až někam do roku 1980 a na obrazovkách se s ním diváci mohli naposledy vidět v seriálu Arrow. V roce 2009 byl serverem IGN označen za 32. nejlepšího komiksového záporáka všech dob. Zde se můžete mrknout na video, které Affleck sdílel, a pod ním najdete i Sladeovu galerii. Jste s touhle volbou spokojeni?

Filmový Deathstroke se představuje

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!